Team

  Bert Izaks - directeur onderwijsteam
 

Anita Dumont - locatiecoördinator 
werkzaam op maandag, dinsdag en vrijdag
a.dumont@oponoa.nl 

 

Minjoe Drostenborg - leekracht groep 1/2 
Werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag 
m.drostenborg@oponoa.nl 

 

Monic Stortelder - leerkracht groep 1/2
Werkzaam op woensdag en vrijdag
m.stortelder@oponoa.nl 

 

Riëlle Wielens - leerkracht groep 3/4 
werkzaam op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
r.wielens@oponoa.nl

 

 

Leslie Schuurman - leerkracht groep 3/4 en groep 5/6 
werkzaam van dinsdag tot en met vrijdag
l.schuurman@oponoa.nl 

 

Eline ten Have - leerkracht groep 3/4 en zorgcoördinator 
werkzaam op maandag, woensdag en donderdag
e.tenhave@oponoa.nl 

 

Miranda ten Elshof - leerkracht groep 5/6 
werkzaam van maandag tot en met vrijdag 
m.tenelshof@oponoa.nl 

 

 

Anouk Heutinck - leerkracht groep 7
Werkzaam op maandag, dinsdag en vrijdag 
a.heutinck@oponoa.nl 

 

Mireille Stronks - leerkracht groep 5/6 en groep 7 
Werkzaam van woensdag tot en met vrijdag 
m.stronks@oponoa.nl 

 

René Kannegieter - leerkracht groep 8 
werkzaam van maandag tot en met vrijdag 
r.kannegieter@oponoa.nl 

 

Nicole Jolie - onderwijsassistent 
werkzaam van maandag tot en met vrijdag (ochtend of middag) 
n.jolie@oponoa.nl 

 

Andre Egbers - conciërge 
werkzaam op dinsdag, woensdag en vrijdag